Organizatorzy

Organizatorzy

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury S M O K – Lider

logo Stowarzyszenia Menedżerów i Organizatorów Kultury S M O K

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury – S M O K powstało w 2007 roku i zrzesza Absolwentów kierunku - „Zarządzanie Kulturą” Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osoby czynnie związane z sektorem kultury. Ideą, jaka przyświeca Stowarzyszeniu jest stworzenie ogólnopolskiej sieci osób i instytucji działających w obszarze kultury. Docelowo S M O K chce stworzyć - możliwie najpełniejszą - bazę kontaktów i służyć pomocą w tym zakresie stając się punktem kontaktowym. 

Niezwykle ważnym aspektem w prowadzeniu działalności kulturalnej jest wymiana doświadczeń, która może nastąpić poprzez takie formy jak - organizacja spotkań, konferencji, paneli dyskusyjnych a także poprzez wizyty studyjne w różnych zakątkach Polski mające charakter wyjazdowych warsztatów szkoleniowych. Organizacja wydarzeń kulturalnych – koncertów, wystaw, spotkań autorskich to obszar, w którym S M O K również chętnie działa. Stowarzyszenie jest otwarte na współpracę z młodymi ludźmi, oferując im możliwość odbywania ciekawych praktyk i staży zawodowych a także pracę w ramach wolontariatu.
S M O K realizuje również projekty z zakresu szeroko rozumianej kultury - będąc liderem projektów, jak i partnerem w projektach.

S M O K prowadzi także działalność doradczą i szkoleniową w zakresie pozyskiwania środków finansowych na kulturę i zarządzania projektami kulturalnymi.Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego – Partner

logo Fundacji dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego została powołana do życia w 1988 roku jako jedna z pierwszych fundacji w Polsce. Jej misją jest wspieranie Uniwersytetu Jagiellońskiego we wszelkich jego działaniach poprzez pomoc finansową oraz tworzenie i organizowanie ruchu społecznego wokół jego celów.

Fundacja nie zapomina także o seniorach. Od roku 2004 roku koordynuje projekt skierowany do osób starszych program „Uniwersytety Trzeciego Wieku", zajmujący się edukacją. Fundacja jest również autorem szeregu konferencji, które dały ich uczestnikom możliwość wymiany doświadczeń, opinii i otrzymały wsparcie zarówno władz samorządowych jak i państwowych.

Obecnie realizuje projekty: „Z mobilnością w trzeci wiek” - o charakterze warsztatowym dotyczący nowoczesnych technologii dla słuchaczy UTW oraz projekt szkoleniowy „Akademia 50+” - skierowany do seniorów społecznie aktywnych, zrzeszonych w instytucjach NGO. Głównym celem projektu jest pomoc w rozwoju organizacji pozarządowych, poprawa efektywności i wydajności podmiotów prowadzących działalność w trzecim sektorze oraz wzmocnienie potencjału ludzkiego.

 


Organizatorzy

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury – SMOK powstało w 2007 roku i zrzesza Absolwentów kierunku - „Zarządzanie Kulturą” Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osoby związane z sektorem kultury.

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego wspomaga rozwój społeczeństwa obywatelskiego poprzez promocję edukacji na poziomie uniwersyteckim. Kreuje i pomaga zrealizować marzenie o studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim – Alma Mater uczelni polskich. Wspiera Uniwersytet i integruje środowisko absolwentów.

Formularz rekrutacyjny

Formularz zgłoszeniowy do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wersja WORD

Formularz zgłoszeniowy do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wersja PDF

Rekrutacja do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wymagana dokumentacja zgłoszeniowa

Kalendarz

<< luty 2017 >>
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Szukaj na stronie

Patroni Medialni

Kraków - Telewizja Polska SA - TVP

Radio Kraków Małopolska S.A.

Gazeta Regionalna Gazeta Krakowska.

Portal ngo.pl dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym.

Portal superstarsi.pl dla osób w wieku 45+, dołącz do społeczności osób dojrzałych.