Trenerzy

Trenerzy

Magdalena B. Król
Doktorantka III roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowych Studiów Retoryki UJ a także Studium Dziennikarskiego UP w Krakowie i Studium Pedagogicznego UJ. Od 7 lat prowadzi zajęcia ze studentami krakowskich uczelni. Zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się wokół III sektora, rozwoju społeczeństwo obywatelskiego, komunikacji interpersonalnej w zespole projektowym oraz kompetencji miękkich kierownika projektu. Od kilku lat z powodzeniem łączy teorię z praktyką będąc pomysłodawcą i kierownikiem projektów.

Artur Poniedziałek
Ukończył studia w Akademii Górniczo-Hutniczej ze specjalności Informatyka w sterowaniu i zarządzaniu. Zawodowo zajmuje się tworzeniem oprogramowania oraz kierowaniem zespołami ludzi w projektach informatycznych i nie tylko. Hobbystycznie pasjonuje się tworzeniem projektów internetowych. Jest współtwórcą między innymi portalu www.wizytowki4you.pl, który pozwala na stworzenie projektu wizytówki online. Jego marzeniem jest powołanie do życia zagłębia nowoczesnych technologii na terenie województwa małopolskiego po to, aby udostępniać miejsce do uwolnienia potencjału intelektualnego drzemiącego w setkach tysięcy zdolnych ludzi.

Ilona Jona-Słowik
absolwentka Psychologii UJ oraz Zarządzania UE w Krakowie; psychoterapeutka, trenerka NLP. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie terapeutyczne w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów m.in. z zakresu wypalenia zawodowego, promocji zdrowia i profilaktyki uzależnień. Obecnie pracuje w Krakowskim Ośrodku Psychoterapii prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową w ujęciu psychodynamicznym. Współpracuje z Instytutem Psychologii Stosowanej UJ prowadząc treningi psychologiczne dla studentów. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na możliwość odkrywania wewnętrznych zasobów w celu poprawy jakości życia i osiągania życiowych celów.

Pirjo Rantaniemi
Managing director
Foibe foundation
Master of Political Science in the University of Helsinki. Has been working for a long time as Managing director of Foibe foundation and Foibe Ltd  in Finland,  in the city of  Vantaa. Foibe foundation is a non-profit organization. Foibe offers apartments, nursing homes, many kind of services and refreshing activities, as well as physiotherapy and rehabilitation mainly for the elderly.

 


 

Organizatorzy

Stowarzyszenie Menedżerów i Organizatorów Kultury – SMOK powstało w 2007 roku i zrzesza Absolwentów kierunku - „Zarządzanie Kulturą” Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osoby związane z sektorem kultury.

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego wspomaga rozwój społeczeństwa obywatelskiego poprzez promocję edukacji na poziomie uniwersyteckim. Kreuje i pomaga zrealizować marzenie o studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim – Alma Mater uczelni polskich. Wspiera Uniwersytet i integruje środowisko absolwentów.

Formularz rekrutacyjny

Formularz zgłoszeniowy do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wersja WORD

Formularz zgłoszeniowy do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wersja PDF

Rekrutacja do projektu „ŁĄCZNICY 3 WIEKU” - wymagana dokumentacja zgłoszeniowa

Kalendarz

<< luty 2017 >>
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Szukaj na stronie

Patroni Medialni

Kraków - Telewizja Polska SA - TVP

Radio Kraków Małopolska S.A.

Gazeta Regionalna Gazeta Krakowska.

Portal ngo.pl dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym.

Portal superstarsi.pl dla osób w wieku 45+, dołącz do społeczności osób dojrzałych.